Hind: 75€
 

Laser liposaktsioon on uus mitteinvasiivne rasvapõletustehnoloogia, mis on saanud FDA poolt 2012 aasta auhindu ja tunnustusi üle maaima. Uue generatsiooni rasvkoe vähendamiseks kasutatav külm lasersüsteem kahandab rasvarakke ilma kahjustusteta ja kõrvaltoimeteta (Näiteks: armideta, taastumisjata, kudede kahjustamiseta).

Laser liposaktsioon on tõhus meetod kehakontuuride vormimiseks, kui treeningud ning dieet ei anna piisavat tulemust. Protseduur on sobilik nii naistele kui meestele ning kõikidele kehapiirkondadele (v.a. naistel rinnapiirkond). Laser ravi saab kasutatda konkreetsetes problemaatilistes piirkondades.

Raviseanss koosneb 20-40 minutilisest laser liposaktsiooni protseduurist ning 20-30 minutilisest lümfidrenaazist. Lümfidernaaž on peale laserravi toimet väga oluline ravisessiooni jätkamine, kuna lagundatud rashapped viiakse oragnismist välja läbi lümfiringluse. Seega aitab lümfidrenaaž oluliselt kiirendada protsessi tulemusi.

Kuidas toimib?

Kui Te tarbite rohkem kaloreid kui kasutate, siis organism talletab üleliigsed kalorid rasva rakkudesse. Laser kasutab uusimat tehnoloogiat, mis kiirgab madala tasemega ohutut laserenergiat läbi naha otse rasvakihtidesse.Laseri energia loob keemilise signaali rasva rakumembraani, mis selle lõhub ning talletatud rasvhape irdub sealt välja otse lümfisüsteemi. Et üleliigsed toksiinid kergemini ja kiiremini organismist väljuksid soovitatakse teha kas füüsilist treeningut või lümfidrenaaži kohe peale lasersessiooni. Antud protseduur tagab ka ravijärgselt organismi parema metabolismi toimimise ning eemaldab vabad rasvhapped ega lase neil tagasi tekkida. Laser töötab 650-660nm lainepikkusega, seadmel on 8 laserpadjakest, kus on 62 individuaalset laserallikat.

Kliiniliselt on tõestatud, et laser liposaktsioon on võrreldav kirurgilise rasvaimu tulemustega. Ultraheli pildid näitavad kuni 30% rasvakihi languse juba peale esmast seanssi. Seega vähendate iga seansiga 3-5cm kehaümermõõdust.

Parema tulemuse saavutamiseks soovitame ka tasakaalustatud toitumist ning vee joomist ravikuuri ajal. 2 tundi enne ja pärast ravisessiooni soovitame vältida tugevat einestamist. Samuti ei ole soovitatav 2 tundi enne raviprotseduuri juua kohvi, teed ja karastusjooke.

Protseduur on täiesti valutu ning tulemused pikaajalised.

Soovitatav seansside arv on 8, regulaarselt 2 korda nädalas.

Ravipiirkonnad: kõht, talje, sangad, tuharad, reied, põlved, lõug, selg, käed.

Protseduur ei sobi järgmiste näidustuste korral: rasedus, rinnaga toitmise ajaperiood, vähk, epilepsia, kilpnäärme ala- ja ületalitlus, südamestimulaator, maksa- ja neeruhaigused, südamehaigused, valgustundlikkus ning diabeet.