Hind: 35€
 

Keha vormimine
Muutes organismikudedes elektrovõngete polaarsust 10 miljonit korda 1 sekundi jooksul, võimaldab 10 mhz bipolaarne kõrgesagedus soojendada rasvkudede kihti 0,5-1,5 cm sügavuses eesmärgiga suurendada hapnikumolekuli levikut ning kiirendada rakkude ainevahetust, mille tagajärjel toimub rasvapõletus.

Rasvkoe kihi ülesoojendamine 500-2000 nm lainepikkuse infapunavalgusega epidermises ehk naha väliskihis võimaldab vähendada rasvkoe mõõtmeid ning kiirendada vee ja glütseriini levikut. Suurendades rasvkoe verevarustust, on võimalik vaakummassaaži toimel tugevdada ensüümide vallandumist eesmärgiga kiirendada rasvkihi ainevahetust.

Tselluliidi eemaldamine
Imbudes läbi naha pealiskoest ning rünnates just kollaageenirikast nahkkude, parandab kõrgsageduslik laine vaakummassaažiaparaadi abiga keha verevarustust ning suurendab hapniku osakaalu valitud piirkonnas. Antud protsess paneb lümfisüsteemi kõrvaldama kõik jääkained ning ravima tselluliiti sidekoes ehk fibroosis.

Zlimline Endos`e eelised

10Mhz bipolaarne sagedus
Kõrgsagedus koostöös kahe masaažirullikuga mõjutab 0,5 -1,5 cm sügavuses rasvkoe vähendamist

650-2500nm infrapuna valgus
Soendab sidekoe fibroblaste ja kiirendab kollageeni ning elastse kiu taassündi. Kiirendab rasvarakkude ainevahetust.

0-50Hg Reguleeritav vaakumotsik
Paneb nahkkoe tõmbuma kahe elektroodivahelises osas. Töödeldavat kude saab valida akuraatselt.


Zlimline Endos`e näidustused
Rasvade põletamine ja keha vormimine- reite ja tuharate ümbermõõdu vähenemine ning üldine naha pinguldamine
Tselluliidi vähendamiseks mõeldud hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, eemaldamaks soovimatut rasva ja tselluliiti


Hoolduse kirjeldus
Vastavalt kliinilistele andmetele koosneb esmane ravi 10-15 protseduurist, mida viiakse läbi 2 korda nädalas. Iga protseduuri kestvuseks on 45 minutit ning suuremaid muutusi võib näha 4 nädala pärast.
Tuharate, reite ja kõhu ümbermõõt väheneb drastiliselt
Ajutine paistetus töödeldud alal taandub tavaliselt 1 h möödudes. Taoline paistetus tekib vereringe kiirendumise tagajärjel. See on tavaline kõrvalmõju ning lisaravi ei vaja. Protseduur on vastunäidustatud kui valitud piirkonnas on haav või kui patsient kasutab vere hüübimist takistavaid ravimeid/ravi.
Peale mugavat protseduuri on võimalik tavapärasest suuremamahulisem ja/või tihedam miktsioon (urineerimine), kuna raviseanss kiirendab rasvkoe ainevahetus ning lümfisüsteemi tööd.
Ravi on mugav ning üldjuhul täiesti valutu. Enamik patsiente võrdlevad protseduuri sooja ja parajalt tugeva massaažiga.