Hind: 22€
 

ZlimLine Transion`i abiga saate langetada kaalu ja treenida lihaseid ka treeningsaali minemata. Transion mitte ainult ei tugevda ja stimuleeri lihaseid, vaid kiirendab ka ainevahetust ning aitab leevendada vedelikupeetust. Tulemuseks on mitmekülgne ning efektiivne treening. Transion`i eeliseks jõusaalis rassimisele on tema kiire toime – tulemusi on näha juba pärast esimesi kasutuskordi! Kodukasutamiseks mõeldud Transion`i seade võimaldab ise valida kehapiirkondi, mida soovite trimmida.

Transion`i toime:

Nahaaluse rasvkoe vähendamine
Lihaste toniseerimine ning tugevdamine
Keha vormimine
Vedelikupeetuse likvideerimine
Kudede pinguldamine ning uuendusprotsessi käivitamine
Sünnitusjärgse figuuri korrigeerimine
Ümbermõõtude vähenemine
Ainevahetuse kiirenemine
Transion`i tehnoloogia on laialdaselt kasutatav ka meditsiinis, peamiselt rehabilitatsiooni eesmärgil:

Seljalülide vaegused
Tugev krooniline seljavalu
Reumaatilised haigused
Lihaste suurendamine
Lihaste toonuse tõstmine


Kuidas Transion toimib?

ZlimLine Transion`i aparaat kasutab väikeseid elektroonilisi padjakesi, mis elektrostimulatsiooni käigus kutsuvad esile lihaskiudude isotoonilisi kokkutõmbeid ja “keerdumist”. Protseduuri tagajärjeks on rasvade põletamine ning kogunenud jääkainete ja liigse vedeliku eemaldumine ümbritsevatest kudedest. Liigne vedelik väljub tavapärasest kiiremini keha normaalse tsirkulatsiooni (urineerimise) käigus. Tulemuseks on silmnähtav kehaümbermõõdu vähenemine ning lihastoonuse üldine suurenemine.

ZlimLine Transion`i seadmel on 20 elektroodi kummist padjakeste näol, mis saadavad lihastesse eelnevalt masinal seadistatud madala sagedusega vooluimpulsse, mille tagajärjel toimub lihaste rütmiline pinguldamine, siis lõdvenemine. Kogu protsess käivitab organismis ning lihastes harjumuspärase kehatalitluse ning keemilised muutused, mis on võrreldavad tavapärase füüsilise treeninguga. Nende keemiliste reaktsioonide tagajärjel leiab lihastes aset rakkudevahelise vedeliku ning toksiinide väljumine. Kõik metaboliidid transporditakse rakkudevahelisele alale ning sellest tulenevalt tarbivad neerud rasvasettest saadavat energiat ja lagundavad süsivesikuid. Tulemuseks energiakulu, rasvade põletamine ja lihaste toniseerimine ning tugevdamine. Seeläbi käivitub organismis koheselt ka intensiivne ainevahetusprotsessi kiirenemine.

Transion`i aparaati saavad kasutada nii naised kui mehed eelistatud kehapiirkondadele (käed, rinnalihased, kõht, sääred, puusad, tagumik). Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada Transionit vähemasti 3 päeva nädalas, kuid soovitavalt mitte rohkem, kui tund päevas. Enne ja pärast iga protseduuri, tuleb kindlasti juua vähemasti 0,5 liitrit vett.

Kinnitage kummist padjakesed oma kehale ning samal ajal kui loete, vaatate televiisorit või olete internetis, saab teie keha täisväärtusliku trennikoormuse , mille tulemusena leiab aset kõhnumine- ümbermõõdu vähenemine ning keha üldise toonuse tõstmine. 45 minutit ZlimLine Transion`i aparaadil on võrreldav kolmetunnilise intensiivse treeninguga.