Hind: 18€
 

Suurepärane võimalus tõsta oma enesetunnet imelise kuldse päevitusega!

Solglo spraypäevituse loomulik sära annab tunde, nagu kiirgaksid Sa päikest ka kõige sumedamal ööl... Tõepoolest, see auhinnatud päikesetoode tagab Sulle kauni jume kiirelt ja terviseriskideta terveks nädalaks!Inglismaal United Beauty laboratooriumides välja töötatud Solglo on terviklik professionaalne spraypäevitustoodete salongisari, mis vastab kõikidele spraypäevitusega seotud vajadustele: naha ettevalmistus, niisutamine ja heaolu ning täiusliku päevituse kauakestvus.

Looduslike ja naturaalsete, nahka toitvate koostisainete tulemusena kohandub toode hästi iga nahatüübiga ning imendub kiiresti. Kreeka pähkli koore ekstrakt lihtsustab pealekandmist ja toimib alustoonijana, tagades kohese päikselise jume. Jume intensiivistub järgneva 6 tunni jooksul, maksimaalne efekt saabub 10 tunni jooksul. Kookosvõi aitab hoida ja paista nahal siidise, sileda ja niisutatuna kogu päevitusaja vältel. Toode on alkoholivaba ning selle õrn meeldiv aroom on lisaboonus mistahes olukorras.


2008. aasta märtsis toimunud professionaalsete ilutoodete auhinnatseremoonial pärjati Solglo sari tiitliga Tanning Product of the Year (aasta parim päevitustoode), edestades selliseid kvaliteetseid kaubamärke nagu Decleor, Fake Bake ja St Tropez.