Hind: 65€
 

Ultraheli kavitatsioon – see on kaasaegne operatsioonitu rasvladestuste kõrvaldamise meetod. Meetodi eelis seisneb selles, et ei ole vaja minna operatsioonilauale – ultrahelilainete toime keha probleemsetele osadele aitab Teil vabaneda liigsetest sentimeetritest. Kavitatsiooni protseduur ise ei tekita mingit ebamugavust ja on isegi meeldiv. Tunnetate vaid kerget soojenemist ja pehmet massaaži. Selle läbiviimise järgselt aga ei vaja Te taastusperioodi.

Radiolifting – see on naha operatsioonitud pinguldamine ja noorendamine. Iga seansiga toimub Teie naha seisukorra oluline muutus. Lausa peale esimest protseduuri märkate muutuseid. Ja see pole fantastika! Iga korraga tugevneb pinguldamise efekt.

Efekt protseduurist ja protseduuride kuurist: seansside arv (5 kuni 10) sõltub kõrvaldamisele kuuluvate rasvladestuste probleemsuse tasemest. Kuid juba peale esimest protseduuri muutub nahk pinguldatuks, kavitatsioonile allutatud alades tihkeks. Ühe seansi järgselt võivad kaduda mitu sentimeetrit ümbermõõdust (2-2 cm), mida visuaalselt on väga hästi märgata. Seansside vahelised intervallid – 5-7 päeva.

Protseduuri kestvus: kavitatsioon 30 minutit, multipolaarne lifting 20 min.