Hind: 60€
 

NANOMAX

Kaasaegne tehnoloogia juuksehoolduses – Nanoteraapia Juustele.

Nanotehnoloogia on teaduse ja tehnika haru, mis tegeleb väga väikeste, et mitte öelda imepisikeste materjalide ja masinate uurimise ning loomisega. Nanotehnoloogia saladus peitub selles, et nii väikeses mastaabis, mida mõõdetakse nanomeetrites, kaotavad paljud füüsikaseadused (gravitatsioonijõud) oma tähtsuse ja määravaks saavad siin kvantefektid. Nii tekib ka võimalus siseneda sisemistesse struktuurikihtidesse.

Juuksehoolduses saab nii täita kahjustunud struktuuritühimikud ainetega, mis tagavad juukse tugevuse ning elastsuse. Kogu ravimine toimub seesmistest kihtidest kuni pealmise kutiikulini.

Profesionaalseks kasutuseks mõeldud tooted on spetsiaalselt välja töötatud juuste intensiivhoolduseks, taaselustamiseks ja juuksestruktuuri parandamiseks.

Selle tehnoloogia abil on võimalik taastada juukse füüsiline tugevus, samas värvi ja iseloomulikke omadusi muutmata.

Lähtuvalt iga kliendi vajadustest ja juuksetüübist valitakse just talle sobiv toode. See kantakse juustesse uue revolutsioonilise Microsystem`i abil, mis võimaldab toimeainetel tungida läbi juukse struktuuri sügavamale kui kunagi varem, taastades ja hooldades juuksestruktuuri.

Kuidas see protseduur välja näeb?

Erinevalt tavapärastest juukseravivahenditest ei ole tegemist kreemi ega vedeliku, vaid auruga. Spetsiaalsete keraamiliste harjade abil kammitakse aurus sisalduvad raviained juuksesse. Auruks on viimased muudetud Microsystem´i abil, mis muudab rikkaliku koostisega tooted imepeeneks uduks, mille osakesed suudavad tungida läbi peenete pragude juuksestruktuuris ning viivad toimeained sügavale juuksekarva sisse.

Aurupilves sisalduvad väikesed nanoosakesed kleepuvad katioonidena juuksele täites kahjustused koheselt ning toimides seestpoolt väljapoole. Juuksekarva diameeter suureneb seejuures kuni 100 000 korda.

Juuksestuktuuri taastamise tagavad väliskihti viidavad nanomolekulid, keratiin, cera-mil, kaaviar, nisuproteiin, mineraalid, mesi, silicon, amforsedproteiinid, aminohapped, UV-filtrid, mis taastavad, tervendavad, niisutavad, muudavad juuksed elastseks ja paksemaks, siidiseks ning läikivaks.

Nanomax on välja töötanud uue biokeemilise kompleksi, kus kasutatakse proteiine, et anda juustele elastsust. Näiteks Siidikrüüsalis on üliefektiivne looduslik toimeaine, mille koostises olevad aminohapped, rasvad ja vitamiinid suurendavad oluliselt juuste vastupeegeldavat efekti, muutes juuksed juba esimesel pealekandmisel säravamaks.

Kas protseduuri saab kasutada ka juuste sirgestamiseks?

Otseselt pole protseduur seotud juuste sirgendamisega. Samas on see aga raviva, niisutava ja läiget andva toimega, mis jätab juuksed niivõrd heasse seisukorda, et nad mõjuvad samuti nagu äsja sirgendatud juuksed.

Juustele mõeldud nanoteraapias on ka protseduure, kus kasutatakse sirgestusraudu. See on vajalik saavutamaks 130 C soojust, et paremini siduda vahendi F2 molekule juustes oleva keratiini molekulidega.

NANOMAX teraapia kodus

Nüüd on olemas ka uus tootesari NANOMAX Koduteraapia, mille tooted on spetsiaalselt mõeldud kuivadele, kahjustatud ja keemiliselt töödeldud juustele koduseks hoolduseks. Tänu nanoteraapiale on võimalik juukseid taastada, niisutada ja tugevdada seestpoolt.

Võimalik on valida intensiivse niisutuse kuivadele ja tuhmidele juustele „Hydra“ sarjast või proteiiniravi kahjustatud ja kuivadele juustele „Fybra“ sarjast.